SMEnergy Zárókonferencia

Az SMEnergy Zárókonferenciája egész napos eseményként kerül megrendezésre 2026. június 9-én Budapesten. A konferencia keretében kerekasztal-beszélgetést is vezetnek ügyvezetőink, Kovács Emese és Tóth Nelli. Az esemény középpontjában az áll, mi szükséges ahhoz, hogy a KKV-k valóban bízzanak a zöld átállásban és az energiahatékonysági megoldásokban, és ezeket a gyakorlatban is megvalósítsák. Nemzetközi projektekben szerzett tapasztalatainkat is […]