Mitől lesz egy felújítás valóban megtérülő – pénzügyileg és szabályozási szempontból? 

A Green Future Conference 2026 4. panelje pontosan ezt a kérdést járta körbe: „Felújítás, ami megéri – pénzügyi és szabályozási eszközök”.

Külön büszkeség számunkra, hogy a beszélgetésben cégünk egyik ügyvezetője, Kovács Emese is szakértőként vett részt.

A panel azt mutatta be, hogyan alakítják az EU-s források, az ESG és a szabályozási környezet az energiahatékonysági beruházások jövőjét – és milyen pénzügyi megoldások tehetik valóban megtérülővé a felújításokat.

További cikkek

Versenyképesség, költséghatékonyság, profit

Cégünk előadóként is részt vesz a „Versenyképesség, költséghatékonyság, profit” című konferencián, ahol gyakorlati energiahatékonysági, ESG és körforgásos gazdasági megoldásokról lesz szó. Az Energiaklub Szakpolitikai Intézet

Tovább »

SMEnergy Zárókonferencia

Az SMEnergy Zárókonferenciája egész napos eseményként kerül megrendezésre 2026. június 9-én Budapesten. A konferencia keretében kerekasztal-beszélgetést is vezetnek ügyvezetőink, Kovács Emese és Tóth Nelli. Az

Tovább »