Elektromos autó és ami mögötte van

Flottaokosan

A Flottaokosan és a PARKL rendezvénye egy megkerülhetetlen kérdéskörrel, a töltési infrastruktúra kihívásaival foglalkozott.

A Graphisoft Parkban lezajlott eseményen, szakértő előadók igyekeztek ezt a témát minél alaposabban körbejárni, de szó esett még az ESG-ről és a flottabővítés egyéb lehetőségeiről is.

Az ESG beszámoláshoz kapcsolódó kihívásokról Kovács Emese adott elő.

Előadás

ESG riportolással kapcsolatos kihívások a flottakezelőknél

Helyszín

Graphisoft Park

Dátum

2024. március 22.

További cikkek

Nem is gondolnád, hogy mennyi energia – Forbes

Kovács Emese és Tóth Nelli, az MN6 Energiaügynökség alapító tulajdonosai olyan nagy cégeknek adnak tanácsot energiamenedzsment kérdésekben, mint a Wizz Air, a BMW vagy az Autowallis, korábban dolgoztak a H&M, a Lufthansa Systems és a Burberry magyarországi leányaival is. Íme néhány példa, miből adódhat a vártnál is nagyobb energia- és költségmegtakarítás, ha egy kicsit jobban odafigyelnek a vállalatok. Vagy akár mi is, otthon.
Írta: Kis Judit

Tovább »

MN6 – MÁV Szimfonikusok

Az utóbbi hónapokban egészen új vizekre eveztünk, és egy különleges feladatot vállaltunk el a társadalmi felelősségvállalás jegyében. Egy szimfonikus zenekar fenntarthatósági törekvéseit igyekszünk felkarolni, segíteni.

Tovább »